+90 (232) 4877070
+1 (213) 4573737
 

Hakkımızda

İnternet sektörünün eksik parçalarını tamamlamaktır amacımız. Bu yolda hem ilerken hem de gereken girişimi ve yatırımı siz müşterilerimiz için daima sağlayacağız!...

   

   Kısaca; PlusLayer

 

PlusLayer® Markası günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, yaratıcı ve enerji dolu ekibi ile internet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti. kurumsal yapısı ile 2011 yılında kurulmuştur. Halen, internet’in iş alanı olmaktan öte bir hobi veya moda olarak görüldüğü ülkemizde PlusLayer olarak bizler; bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknolojiyi yakından izleyerek projelerimizle ve network hizmetlerimizle farklı olmak amacındayız.

Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız daimi ve aralıksız olarak sürmektedir. PlusLayer, Ekonomik ve teknolojik en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön plânda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel altyapısı ve network ekibi ile yurtiçinde birçok kişi ve kuruluşun sunucu ve datacenter ihtiyacını karşılamaktayız.

PlusLayer, Türk Telekom 10 GBit/Sn X 2 ve Turkcell Superonline 10 GBit/Sn X 2 yani toplamda 40 GBit/Sn kapasiteli Metro Ethernet (Fiber Optik) bağlantısı ile bünyesindeki mevcut sunucu hizmetlerini yürütmektedir. Leased Line (Kiralık Hat), Virtual Datacenter (Sanal Datacenter), Dedicated Server (Kiralık Sunucu) ve Co-Location (Sunucu Barındırma) hizmetlerimiz için izlediğimiz politika, hizmet kalitesinin korunması ve sürekliliğinin sağlanması için özel olarak planlanmıştır ve ücretlendirilmiştir.

PlusLayer, Teknik olarak Yurtdışı F/O bağlantıları ile toplamda 7 x 10 GBit/Sn 'lik hat kapasitesine erişebilecek altyapıya sahiptir. 100X2 Kwa'lık aktif kesintisiz ups enerji altyapısı, yangın ve hırsızlığa karşı alınmış yüksek güvenlik önlemleri, HP Markası içinde bulunan güçlü sunucuları ve Microsoft SPLA üyeliği ile güvenli hizmetini perçinlemiş, 7X24 fiziksel erişim imkanı, özel kilitli sunucu rafları ve odaları ile gerek duyulduğunda donanım değişiklikleri ve yazılım güncellemelerine imkan sağlayacak özel çalışma masaları, her türlü ekipman ve uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir.

Bilişim teknolojisini, altyapısını sürekli güncel tutarak kullanan PlusLayer, müşterilerine “Hedefine ulaşan ve dünya standartlarında elektronik tanıtım ve network hizmetlerini kesintisiz hız sloganı ile pazarlama çözümlerini sunmak” ilkesini kalite anlayışı ile kabul etmiştir. İnternet hizmetleri ile Türkiye’de lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız bir çok kişi ve kuruluşun web hosting sunumlarını buluşturduğu bir prestij kurumu haline gelmiştir.

PlusLayer Teknoloji
PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti.

 

Sunucu Hizmetleri
Kiralık Sunucular
Sanal Sunucular
Sunucu Barındırma
Sanal Datacenter
Teknik Destek
Yardım Masası
Yardım Forumları
Network Araçları
Online Destek
Kurumsal Bilgiler
Hakkımızda
Firma Bilgileri
Banka Bilgileri
İletişim
   

PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti.

Adres: Forbes Caddesi 313 Sokak No:127/2 Şirinyer / Buca - İZMİR