+90 (232) 4877070
+1 (213) 4573737
 

Firma Profilimiz

PlusLayer olarak hızla kendi sektörümüze yatırım yapmaya devam ediyoruz. Her yatırımımızda ilk düşüncemiz müşterilerimizin en kaliteli ve ekonomik hizmeti almaları oluyor!...

   

   PlusLayer; Şirketler Profili

 

PlusLayer - Türkiye


PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti. resmi olarak Türkiye' de kurulduğunda sayaç tüm dijital takvimler için 2011' in Mayıs ayından işlemeye başlamıştı. Bizse, aslında senelerdir bu sektörün yönünü belirleyen firmalarda 12 seneden fazla bilgi birikimine sahiptik. Geçen seneler içinde uzmanlık alanlarımızı genişletmiş, iş kalitesini optimuma çıkarmıştık. Artık "PlusLayer" ve "NAYMANLI COMPUTER" olarak birleşmeye hazırdık! Şirketlerimizde bize yöneltilen "Sizin işiniz ne?" sorularına şu yanıtı veriyorduk. "Tüm internet iletişimi sorunlarında, %100 danışmanlık hizmeti vermek, teknik destek sağlamak ve işletmelerin kendi bünyelerinde uzman barındırma zorunluluğunu ortadan kaldırıp onlar için maliyeti düşürmek, kendi işlerine odaklanmalarının önünü açmak." diyorduk. Zaten 7/24 çalışıyor olmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an, bizi telefonun ucunda, bilgisayarın başında bulmanız ve sorunu "derhal" çözüme kavuşturmamız anlamına geliyor. Sunduğumuz hizmetlerin ölçülebilir olması, sürekli değişen teknolojiler konusunda sizi eş zamanlı bilgilendiriyor ve yönlendiriyor olmamız, PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti.' ni iş dünyasının gözbebeği kılıyor.

PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti. hizmetlerini İzmir, Şirinyer Lokasyonlu "NAYMANLI COMPUTER" Türkiye veri merkezinden sağlamaktadır. Türkiye veri merkezinde de yılların verdiği birikiminle altyapısını oluşturmuş, tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markalarını kullanmaktadır.
 

PlusLayer Teknoloji
PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti.


 


 

PlusLayer - Amerika


PlusLayer Internet Solutions, LLC. resmi olarak Amerika da ortalama 7 yıldan fazladır kendi veri merkezi (Datacenter) üzerinden hizmet veren amerikanın sektöründe belirli şirketler arasında yer alan bir kuruluştur. PlusLayer Amerika da 2005 yılında şirketleşmiş bir kurumdur. Kurucuları ve ayrıca şirket ortaklarının 1 tanesi T.C. uyrukludur. Kısacası; Amerikanın sektöründe öncü kuruluşlarından birisi olan PlusLayer zaten yöneticileri ve ekibinin bir çoğu Türk uyruklu kişilerden oluşmaktadır. Şuan da Amerika da bulunan internet firmaları arasında ilk 10 şirketten bir tanesidir. Şuan da hala hızla büyüyen PlusLayer Amerika da bir marka olmuştur ve kendini geliştiren şirket anlayışı ile ilerlemektedir. 2011 yılının Mayıs ayında Türkiye ye şubesini açarak kardeş ülkesinde hizmet vermeye başlamıştır. Artık bundan sonra uluslararası kalitede ve maliyette kardeş ülkesinde de hizmet verecektir. Sizlerin desteği ile PlusLayer Türkiyede de daha iyi noktalara geleceğinden eminiz!...

PlusLayer Internet Solutions, LLC. hizmetlerini Dallas, TX Lokasyonlu "PlusLayer" Amerika veri merkezinden sağlamaktadır. Amerika veri merkezinde de yılların verdiği birikiminle altyapısını oluşturmuş, tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markalarını kullanmaktadır. Amerika da bulunan alt yapısında şuanda kendi ülkesinde hizmet vermektedir. Fakat istek doğrultusunda Türk müşterilerimiz de Amerika daki şirketimiz ve alt yapımız üzerinden hizmet alımı yapabilmektedirler.
.

PlusLayer Technology
PlusLayer Internet Solutions, LLC.

 

Sunucu Hizmetleri
Kiralık Sunucular
Sanal Sunucular
Sunucu Barındırma
Sanal Datacenter
Teknik Destek
Yardım Masası
Yardım Forumları
Network Araçları
Online Destek
Kurumsal Bilgiler
Hakkımızda
Firma Bilgileri
Banka Bilgileri
İletişim
   

PlusLayer Telekomünikasyon Ltd. Şti.

Adres: Forbes Caddesi 313 Sokak No:127/2 Şirinyer / Buca - İZMİR