PlusLayer, Tam 17 Yıllık Tecrübe ve Güven!

Şirketimiz PlusLayer Teknoloji, Naymanlı Bilgisayar markası altında 7 Mayıs 2005 yılında İzmir’de kuruldu. “PlusLayer” ve “Egeset” markalarının da sahibi olan Naymanlı Bilgisayar, 1 Mayıs 2015 yılında birleşme kararı alarak PlusLayer markası altında birleşmiştir. On yedi yılı aşkın süredir her seviyeden, her ölçekten bizi tercih eden kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’nin internet altyapısına katkı sağlayan şirketimiz Alan Adı Kaydı, Web Hosting, Bayi Hosting, Kiralık Sunucu, Sanal Sunucu, Veri Merkezi Hizmetleri ve Bulut Bilişim alanında hizmet sağlar. PlusLayer, 2022 yılı itibarı ile Türkiye’de IP aralığında en çok internet sitesi barındıran beşinci veri merkezi şirketidir. Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.

Tamamı kendi sermayemizden oluşan öz varlıklarımızla ürettiğimiz servisleri tüketicilerimize gururla, kaliteyle sunmaktayız. Her geçen gün yeni teknolojiler eklediğimiz altyapımızda “Kesintisizlik” ve “Teknik Destek” konularına özellikle önem ve özen gösteriyoruz. 7 gün 24 saat 365 gün çalışıyor olmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an bizi telefonun ucunda, bilgisayarın başında bulmanız ve sorunu “derhal” çözüme kavuşturmamız anlamına geliyor. Sunduğumuz hizmetlerin ölçülebilir olması, sürekli değişen teknolojiler konusunda sizi eş zamanlı bilgilendiriyor ve yönlendiriyor olmamız, PlusLayer Teknolojiyi iş dünyasının gözbebeği kılıyor. Bugüne kadar yüzbinlerce çağrı, e-mail ve ticket ile müşterilerimizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmadık, bırakmamaya da çalışıyoruz. Her web sitesi, her sunucu, kısacası tüm müşterilerimiz bizim için çok değerli ve özeldir.

PlusLayer 500 m2 alan üzerinde 20.000+ Web Hosting, 1.000+ Cloud Server, 500+ Fiziksel Sunucu ve 50 GBit/Sn üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir. Bu rakipsiz kapasite üzerinde Web Hosting (Site Barındırma), Reseller Hosting (Bayi Barındırma), Dedicated Server (Kiralık Sunucu), Co-Location (Sunucu Barındırma), VMware Sanallaştırma gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

PlusLayer servislerini İzmir lokasyonlu Türkiye kendi veri merkezinden ve ayrıca çözüm ortaklığı dahilinde kurulmuş olan İstanbul ve Amsterdam lokasyonlu veri merkezlerinden sağlamaktadır. Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş, tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır.

Şirketimizin bugünlere gelmesini sağlayan ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

PlusLayer Teknoloji / www.pluslayer.com