Duyurular

Son haber ve duyuruları görün

Offshore Hosting Hizmeti Başlamıştır!

Sn. Kullanıcılarımız,   Bugün itibari ile Offshore Hosting hizmeti vermeye başlamış bulunuyoruz. İlgili hosting paketlerimize Offshore Hosting sayfamızdan ulaşabilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Offshore Hosting hizmetlerimiz ödeme sonrasında hemen online olarak aktif edilmemektedir ve ön kontrol sürecinden ... Devamını Oku »

17th Tem 2023
Yeni KDV Oranları Güncellemesi!

Sn. Kullanıcılarımız,   T.C. Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip Erdoğan) tarafından alınan, 07 Temmuz 2023 Cuma günü/tarihli ve 32241 sayılı karara istinaden, şirketimizde sunulan tüm ürün ve hizmetlerin KDV oranları %18'den %20'ye yükseltilmiştir/güncellenmiştir. Web sitemimizdeki güncelleme 10 Temmuz 2023 Pazartesi günü, ... Devamını Oku »

10th Tem 2023
TRABİS Sistemi Açıldı!

Sn. Kullanıcılarımız,   TRABİS Sistemi 14 Eylül 2022, Saat 14:30'da açılmıştır. Bu sayede dileyenler .com.tr, .net.tr ve .org.tr gibi en popüler .TR uzantılı alan adlarını (domain name) herhangi bir belge sunma gereği duymadan web sitemiz üzerinden satın alabileceksiniz. Tıpkı daha önceden .com, .net ya da .org ... Devamını Oku »

14th Eyl 2022
Sabit Fiyat Garantisi!

Sn. Kullanıcılarımız,   Sektörümüzde maliyetlerden kaynaklı %50'ye yakın fiyat artışları olacağı haberlerini duyuyorsunuzdur. PlusLayer 2005 yılından bu yana alan adı, hosting, sunucu kiralama, bulut sunucu, ssl, streaming ve data center hizmetleri sunmaktadır. 17 yıldır fiyat garantisi ile tüm müşterilerimize hizmet ... Devamını Oku »

17th Tem 2022
Yeni Kampanyalar!

Sn. Kullanıcılarımız,   Yeni sezona yeni kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin avantajınız ve kazanmanız demek! 50 TL'den Cloud Sunucular ve Hosting hizmetlerimiz ile 16 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kampanyalarımızı kaçırmayın, kâra ... Devamını Oku »

17th May 2021
Tüm Fiyatlarımız TL Olarak Güncellendi!

Sn. Kullanıcılarımız,   Sitemizdeki tüm ürünlerimize / hizmetlerimize ait fiyatlarımız "TL Para Birimi" olarak ve "Sabit Fiyat" şeklinde güncellenmiştir. Artık dolar yüzünden devamlı değişen faturalara maruz kalmak yok. Tüm ürün ve hizmetlerimizi "TL" olarak satın alabilir veya tüm faturalarınızı "TL" olarak ... Devamını Oku »

17th Haz 2020