Garanti Politikası

Faaliyete başladığımız 7 Mayıs 2005 tarihinden bugüne, her geçen gün ilerleyen, büyüyen, değişen ve daima kaliteli hizmeti ve güveni ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımaktayız, sunucu donanım altyapısı olarak IBM, DELL ve HP ürünlerini tercih etmemizin yanı sıra, network altyapımızda da Cisco/Linksys, Allied Telesis, 3Com, HP, TippingPoint ve Juniper gibi anahtarlama ekipmanlarımızı özellikle seçmekteyiz.

Bugün bir çok firmanın veremediği destek kanallarıyla da siz müşterilerimizden uzak durmuyor, bilhassa size daha da yakın olabilmeye çalışıyoruz. Bu konuda çağrı merkezi, online destek, ticket destek, video destek, sık sorulan sorular gibi destek gibi destek kanallarımızı güncel tutmaya özen gösteriyoruz.

2011 Yılında, yukarı doğru yükselen ivmemizle beraber sorumluluklarımız daha da artmıştır bu bağlamda, müşterilerimizi memnun edebilmek için altyapımızı, destek kanallarımızın kalitesini daima arttırmak için mesaimizi tüketmekteyiz.

İşimize özen gösteriyor, mesaimizi kalitemizi arttırmak, müşterilerimizi memnun edebilmek adına harcıyoruz.

Saygılarımızla,


Güncelleme: 01.06.2020 - Pazartesi


[ PDF Olarak Görüntüle ]